co vám můžeme nabídnout a vyrobit

Zaměřujeme se na výrobu z masivu, melamínu, DTD, MDF, HPL, OSB a různých laminátů. Umíme dodat lakované i dýhované povrchy, včetně kovových konstrukcí nebo skleněných výplní a to vše při použití nejmodernějších technologií, kvalitních materiálů a komponent renomovaných výrobců.

S výběrem materiálů, dekorů, kování a s návrhem nábytku Vám rádi poradíme, zpracujeme výrobní dokumentaci, případně i vizualizace. Zakázky realizujeme včetně montáže po celé České i Slovenské republice.

Firemní a komerční interiéry

Běžně vyrábíme recepce, obklady stěn, kuchyňské linky, šatny, vestavné skříně, lamelové podhledy a zástěny, šatní skříňky, stoly a stolové desky, mobilní kontejnery, pohledové volně stojící skříně, vyvýšená pódia a mnohé další atypické konstrukce.

Soukromé interiéry

Do bytů a rodinných domků pak dodáváme nejčastěji kuchyňské linky, vestavné skříně, šatny, vybavení dětských pokojů, ložnic a koupelen, stěny do obývacích pokojů, venkovní pergoly a přístřešky a další atypické vybavení.

Kuchyňské linky

Tento atypický prvek je nezbytnou součástí drtivé většiny interiérů a vyrábíme jej tedy s maximální pečlivostí a důrazem na funkčnost, odolnost použitých materiálů a dlouhodobou užitnou hodnotu.

Vestavné a volně stojící skříně

Úložné prostory jsou pro každou kancelář a současně i všechny bytové prostory, zásadním nábytkovým prvkem. Stejně jako jejich umístění v interiéru je neméně důležitým aspektem jejich prostorové dělení a vnitřní uspořádání.

Kancelářský nábytek

Vyrábíme veškerý nábytek pro kanceláře jako jsou celodřevěné stoly, stolové desky včetně kovových podnoží, mobilní kontejnery, atd.

Dětské pokoje, ložnice, koupelny

Nábytek těchto místností je třeba navrhovat a vyrábět s ohledem na maximální využití daného prostoru a pro příjemný komfortní pocit jednotlivých uživatelů.

Pergoly, přístřešky, zahradní domky

Tyto venkovní atypické prvky dodáváme včetně podlah, zábradlí, střech, venkovních kuchyňských linek a jiného nábytkového vybavení.